Setting

Forgot Password

Language:
  • en
  • ru
  • fr
  • fr
Currency :

İŞLETME ÇÖZÜM & SERVİS

Çalışma ortamlarınız için kahve çözüm önerileri sunuyoruz, ofisiniz, işyerleriniz ve ev ortamınızda kahve ihtiyaçlarınız için tüm üst grup marka espresso kahve, instant kahve, diğer ürün ve aksesuar tedarikleriniz ile birlikte kahve makine sistemleri kurulumunuzu ve teknik servisinizi oluşturuyoruz,

Firmamız, illy, Caffee Vergnano, Nescafe Prof., Jacops D.E markalarının bayi/alt bayi/toptan satış yetkilisi’dir.

Profesyonel kahve makinesi illy Vending-Perla C6 illy espresso kapsülleri için tasarlanmıştır, 10 tuş takımı ile espresso, espresso lungo, macchiato, cappuccino, mocaccino ve tüm instant kahve seçimlerinizin yanında sıcak çikolata ve sahlep gibi seçenekler sunabilmektedir.

Bozuk para ve kredi Kartı ödeme sistemlerini bu makinemize adapte edilebiliyoruz.

Masa üstü Espresso makinelerimiz, illy ve Vergnano marka kapsüller için tasarlanmıştır, Franke, Jura, Nespresso ve Delonghi marka kahve makineleri için önerileri ve opsiyonlu teklifler hazırlayabiliriz.

Kahve makinelerimiz, süreli kullanımınız için bedelsiz/konsinye olarak verilmektedir, makine karşılığı kullanacağınız espresso kapsül/adet limitlerinizi ve kullanım sürenizi birlikte oluşturuyoruz.

İş’te illy
Yenilikçi bir anlayış içerisinde ofis kahve sistemleri tasarlayan ve geliştiren Mitaca ile kaliteli espresso üretiminde lider konumda bulunan illycaffè arasındaki iş birliği sonucunda, ofis çalışanlarının kahve molaları unutulmaz bir deneyime dönüşüyor.

Perla C6 Vending Machine
Tüm kahve çeşitlerini, uzman bir barista elinden çıkmışçasına ofis çalışanlarının ilgisine sunan full otomatik İtalyan tasarımı ve üretimi olan illy otomat makineler ofislerin kahve molalarını yeniden tasarlıyor
-illy kapsül kahveler eşliğinde her daim taze kahve hazırlama garantisi
-Şeker, bardak ve karıştırıcıyı makine otomatik olarak kendi hazırlar
-Şebeke hattına bağlanabilen veya damacana su ile çalışabilen alternatif iki model

Katkılarımız
Konsinye Makine Desteği
İtalyan kahve makine üreticisi FAS yapımı, sadece illy MPS kapsül kahveler ile çalışan, Perla C6 model vending makinelerini ofis noktalarına konsinye olarak kuruyoruz.

illy Teknik Hizmeti
Makinenin tüm bakım, onarım ve ürün dolum işlemleri teknik ekibimiz tarafından periyodik olarak üstlenilecektir. Olası makine arızlarının tarafımıza bildirilmesi durumunda, teknik ekibimiz en geç 24 saat içerisinde makineye yerinde müdahale edecektir.

Makinelerimiz sözleşme süresince garanti kapsamında olup, tüm teknik gereksinimler, KAFİ Kahve Gıda Tic. Ltd. Şti. teknik ekibi tarafından sağlanacaktır.

Tanıtım, tadım veya kısa süreli denemek için irtibata geçebilirsiniz veya formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Espresso Kahve Çözümleri ile ilgili detaylı bilgi almak ister ve kampanyalarımızdan haberdar olmak misiniz? sizi en kısa zamanda aramak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.